Odškodnění a náhrada škody

Odškodnění či náhrada škody patří mezi naše časté případy. Nešikovné zakopnutí, hloupá náhoda či souhra různých okolností – příčin je mnoho a mohou nadělat velkou paseku. V některých případech je může vyřešit pojišťovna, ale právní pomoc a rada se hodí téměř vždy.

Náhrada škody v zaměstnání

Chráníme vás, ať jste v pozici zaměstnance či zaměstnavatele. Setkáváme se s nedbalostí při výkonu práce, příchodem do zaměstnání pod vlivem alkoholu či nedostatečným zajištěním pracovního prostoru, které vede ke zranění či nemoci z povolání. Pomůžeme vám ve všech případech a najdeme společně nejlepší možné řešení.

Finanční odškodnění

Finanční odškodnění je nejčastější formou náhrady škody. Víte ale, za co vše můžete žádat náhradu škody a jaká je promlčecí lhůta? Jedná se například o škodu na majetku, ušlý zisk, léčebné výlohy či bolestné. Pokud vás zajímá více, dočtete se podrobnosti v článku o náhradě škody při dopravní nehodě.

 

Náhrada škody na zdraví

Jízda na kole či v autě, zranění spolujezdce, uklouznutí na ledu, smeknutí se na čerstvě vytřené podlaze, úraz při firemní akci, vznik dlouhodobých zdravotních problémů na základě různých příčin... Situací, kdy jde o zdraví, je nespočet a rizika číhají na každém rohu. Pokud potřebujete poradit s vaším případem s náhradou škody na zdraví, ať ze strany poškozeného či toho, kdo zdraví poškodil, obraťte se na nás.

Jste v úzkých? Potřebujete vaši situaci zkonzultovat? Neváhejte nás kontaktovat.