Převod nemovitostí Kupní a darovací smlouvy

Ať už nemovitost kupujete nebo ji chcete darovat například v rámci rodiny, vždy je tento krok spojen se smlouvou. Převod nemovitostí je nejčastěji spojen s kupní smlouvou a následnou advokátní úschovou financí nebo darovací smlouvou. Zajistíme kompletní přípravu smluv a postaráme se i o zápis do katastru. Díky odborným právním postupům tak předejte nedorozuměním, která by v budoucnu mohla být zdrojem sporů.

převod nemovitosti
 

Služby pro realitní kanceláře a developery

Realitním kancelářím poskytujeme kompletní právní servis. Zaštítíme celý případ prodeje nemovitosti, vyhotovíme smluvní dokumentaci, zajistíme advokátní úschovu, zastoupíme účastníky v řízení u katastrálního úřadu a to vše za zvýhodněnu cenu. Developerům nabízíme právní zastoupení při jednání s vlastníky pozemků, vyhotovení kompletní smluvní dokumentace jak s vlastníky pozemků tak následně s kupujícími a to vše včetně zastoupení v řízení u katastrálního úřadu.

Podílové spoluvlastnictví

Zdědili jste dům a nevíte, jak ideálně majetek vypořádat? Vytvořili jste s pracovními partnery společnost a máte spory o jejím rozdělení? Tyto a další příklady spadají do podílového spoluvlastnictví, které je ve spoustě případů zdrojem sporů. Chcete ochránit sebe a své nejbližší před dohadováním? Navštivte nás, nechte vše sepsat „černé na bílé“ a ušetřete si tak spoustu starostí.

Prohlášení vlastníka budovy

Prohlášení vlastníka budovy je nezbytný dokument, který slouží k rozdělení práva k domu (pozemku) na vlastnické právo k jednotlivým jednotkám. Jednoduše řečeno – vlastník budovy vymezí v nemovitosti bytové a nebytové jednotky, se kterými lze volně disponovat (např. prodat, darovat), přesto ale zůstává jediným majitelem.

Více o prohlášení vlastníka budovy

Máte otázky? Hledáte právní pomoc?
Napište nám, nebo zavolejte... Rádi Vám poradíme.
1