Obchodní právo a další oblasti pro firmy i podnikatele

Aby společnost nebo podnikání dobře fungovalo, neobejde se bez právní podpory. Některé firmy zaměstnávají vlastní právníky, jiné mají nasmlouvané advokátní kanceláře, které jim externě řeší právní služby i výjimečné situace. Do této druhé skupiny patří i advokátní kancelář Králík & Pavlík, která poskytuje plný právní servis svým klientům.

V oblasti obchodního práva nabízíme komplexní právní zastoupení, sepis právních dokumentů, právní poradenství, zajištění valných hromad, obchodní podmínky, pomoc se směnkami, ale i založení a likvidaci společností a další činnosti.

Pracovní právo z pohledu zaměstnavatele

Pracovní právo neodmyslitelně patří ke každé společnosti, která má zaměstnance. Řešíme pracovní smlouvy, rozvázání pracovního poměru, dále urovnání sporů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem či odškodnění.

Ochrana spotřebitele a další právní oblasti

S provozováním společnosti souvisí například i ochrana spotřebitele, vytvoření a aktualizace obchodních podmínek, vymáhání pohledávek, právní servis týkající se nemovitostí a další činnosti. Zajistíme kompletní právní podporu pro vaši firmu či společnost a ulehčíme vám ve všech zmíněných oblastech.

Vyřeším běžné situace i složité pracovní či obchodní spory, se kterými máme rozsáhlé zkušenosti. Kontaktujte nás a rádi pomůžeme i vám.