Právní pomoc pro podnikatele i společnosti

Každý občas potřebuje právní pomoc a u podnikatelů a firem to platí dvojnásob. Pokud se chcete naplno věnovat své práci a právní záležitosti vás zdržují, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se staneme vaši partnery a kompletně se postaráme o právní stránku vašeho podnikání.

JUDr. Kralik
 

Od založení společnosti
po dlouhodobou spolupráci

Budeme s vámi od založení společnosti, přes přijímání nových zaměstnanců, správu interních i externích korporátních záležitostí, organizaci valných hromad, převody obchodních podílů, změnami společenských smluv i zastupování u obchodního rejstříku a samozřejmě v případě potřeby i u soudu. Pohlídáme za vás Zákon o obchodních korporacích i všechny novinky v legislativě.

Právo pro obchodní společnosti i živnostníky

Zajistíme plný právní servis pro obchodní společnosti i živnostníky. Zajistíme správu vašich nemovitostí, vymáhání neuhrazených pohledávek i právní zázemí pro fungování celé firmy. Věnujeme se samozřejmě i problematice obchodního práva a poskytujeme odborné poradenství. Díky naší podpoře ušetříte mnoho času, který byste jinak věnovali právu a dokumentům.

Výhodné paušální ceny

Víme, že čas jsou v peníze a v podnikání je každá hodina drahá. Využijte proto naše služby v rámci výhodných paušálních odměn – díky nim budeme vaši společnost řešit přednostně a dlouhodobá spolupráce zajistí, že budeme znát veškeré podrobné informace, od čehož se odvíjí rychlé a flexibilní jednání. Vyzkoušejte nezávazně spolupráci s AK Králík & Pavlík na tři měsíce a poznejte, kolik práce vám ušetříme.

Máte otázky? Hledáte právní pomoc?
Napište nám, nebo zavolejte... Rádi Vám poradíme.
1